ITIS wool | Přírodní materiály, merino vlna a podobné.
Vlněný a polyesterový materiál zahřeje plus mínus stejně. Jeho cesta na vaše ramena je ale zcela odlišná...
807
single,single-post,postid-807,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Příroda to má vychytané!

Stačí se zakoukat na fotku u tohohle příspěvku a úžas je zajištěn.

 

Příroda vytváří krásné věci, které dokonale plní svůj účel. Lidé se odpradávna snaží imitovat struktury, snaží se je zachytit pomocí štětců nebo fotografií. Kvalita umělce je zčásti určována podle schopnosti vyjádřit na papír, plátno nebo jiný prázdný kus materiálu co nejvěrohodněji předlohu.

 

Hodnotíme tak své vlastní dovednosti. Je to ale právě příroda, která dává k něčemu takovému impuls a poskytuje hromadu inspirace ve formě originálů, které se válí, rostou, běhají, létají a plavou všude kolem nás. Stejně je to s materiály.

 

Stálý vývoj nových a nových hmot je v určitých oblastech nevyhnutelný, v jiných spíše kopíruje cíle marketingových pracovníků. Uvažujeme, jak vytvořit uměle něco, co už dávno existuje někde jinde. A co víc, většina pochází z obnovitelných zdrojů. Netřeba kvůli tomu vrtat kilometrové díry do země a vytvářet plastové hory velikosti menší Himálaje.

 

Klišé stále docházejících ropných zásob rozebírat nechceme. Jde nám spíše o zamyšlení nad surovinami z obnovitelných zdrojů s těmi umělými a jejich porovnání. Vlněný a polyesterový materiál zahřeje plus mínus stejně. Jeho cesta na vaše ramena je ale zcela odlišná…

Napište komentář

Dostávej čerstvé novinky!

Neboj se! Neposíláme žádný spam.

 

Jen opravdu užitečné informace o merino vlně,

horké novinky z e-shopu a zajímavé slevy!

-> Vlož svůj e-mail