ITIS wool | Aterier Blaha - výrobky z kůže, které si zamilujete hned a doceníte později.
Od jednodušších peněženek, přes penály a obaly na tablety k větším kouskům. Nezahálí ani jeho hoblíky a dláta - hodí se při výrobě originálních kuchyňských prkének, nábytku nebo při renovačních opravách starších kousků.
1353
single,single-post,postid-1353,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

Aterier Blaha – výrobky z kůže, které si zamilujete hned a doceníte později.

Máme rádi, když někdo umí makat rukama. Radost pohledět.

 

I současný trend tomu nahrává. Se starobylými dílnami, vybavenými prehistorickými stroji se v poslední době roztrhl pytel. BIO, EKO, odkazy na minulost a zdůrazňování kousku duše vložené do věci je prostě v módě. A rozhodně to není náhoda. Alergie na masovou kulturu křísí tyhle dávno opomenuté odvětví a postupy, které v sobě obsahují tolik krásy a čistého umu, jak si dovedeme představit.

 

Každý kousek je originál, co má styl

 

Jedním z těch, kteří se pustili do kříšení řemesla je Lukáš Blaha. Jako svůj obor si vybral zakázkovou práci se dřevem a kůží.

 

Od jednodušších peněženek, přes penály a obaly na tablety se propracoval k větším kouskům a dnes je schopen přijmou i složitější, netradiční zakázku. Nezahálí ani jeho hoblíky a dláta – hodí se při výrobě originálních kuchyňských prkének, nábytku nebo při renovačních opravách starších kousků.

 

„Všechno šiju a vyrábím sám a ručně. Jen tak můžu zaručit vaši spokojenost.“

chopping-boards-AtelierBlaha©-14

Výhoda oproti běžným věcem je jasná – vyberete si všechno podle svého gusta. Ať už toužíte po prošívání zeleném nebo oranžovém, vyraženém monogramu nebo jiném detailu. Výběr materiálu samotného je samozřejmostí. Všechno navíc zadáte do výroby pomocí chytrého e-shopu. Pak už objednávka putuje k Lukášovi.

 

Balíček, který udělá o trošku větší radost

 

Co se nám na Blahovi zvlášť líbí, je osobní přístup. Za všechno mluví balení jeho výrobků – látkový pytlík, který je ručně převázaný provázkem. Na něm ještě ke všemu visí štítek s monogramem obdarovaného. Celý proces rozbalování tak chvíli trvá a napětí z toho, co se skrývá uvnitř se stupňuje do poslední chvilky. Na takový dárek rozhodně jen tak nezapomenete a o to přece u dárků jde, že?

 

IMG_9113

 

Máte taky rádi věci, u kterých je jisté, že nenarazíte na identický exponát?

 

V tom případě zkuste Atelier Blaha.

Napište komentář

Dostávej čerstvé novinky!

Neboj se! Neposíláme žádný spam.

 

Jen opravdu užitečné informace o merino vlně,

horké novinky z e-shopu a zajímavé slevy!

-> Vlož svůj e-mail