ITIS wool | 5 věcí, které musíte stihnout, než přijde opravdová zima.
214
single,single-post,postid-214,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,

5 věcí, které musíte stihnout, než přijde opravdová zima.

Než praští mrazy a chodníky pokryje vrstva zákeřně kluzkého ledu, je hezké naposled udělat věci, které mohou v zimě scházet. Rozloučit se tak s posledními teplými dny a uchovat si v sobě hezké vzpomínky na babí léto. Aspoň symbolicky.

 

Co vám doporučujeme?

 

1. Projít se lesem nebo parkem a pokochat se posledním padajícím listím.

 

Někteří lidé milují podzim a další se jim za to diví. Skoro filmový efekt padajícího listí, kterého jsme nyní svědky je ale jedním z důvodů, proč mezi námi takoví lidé existují.

 

2. Hodit pár žabek do rybníka, než zamrzne.

 

Jak známo, voda ráda mění skupenství. Z kapalného na pevné přechází při 0° Celsia a bouchat kamínky o ledovou krustu prostě není ono.

 

3. Projet se na longboardu/bruslích.

 

Jak jsme psali výše, v zimě to na chodníku klouže a tak se na nářadí kolečkomilců většinou jen práší v koutě. Jezdit na prkně po sjezdovkách je zase placená legrace, tak proč si nedat pár řezaných oblouků naposledy zadarmo?

 

4. Pojíst sezónní pokrmy z čerstvé dýně nebo červené řepy.

 

Kdy jindy si vychutnat skvělé plody, zrovna sklizené? Všude se to hemží recepty na dýňové polévky a teplé saláty. Stačí jen prohledat internet.

 

5. Dát si kopeček zmrzliny.

 

Na tuhle frajeřinu už je možná trochu pozdě, ale… Kolik z vás napadne v zimě koupit na ulici kornout se zmrzlinou, aniž by vás honila představa bolavého krku? Tak honem za nejbližším zmrzlinářem!

 

Kdo zvládne všech pět věcí během následujícího týdne, může si v klidu zatopit v krbu a čekat sněhovou nadílku.

 

Bonusový tip: Samozřejmě koupit tričko ITIS wool, které bude krásně hřát celou dlouhou zimu! /již brzy na skladě/

 

~~~~~~~

 

5 things you have to do before the real winter comes.

 

Before the freezing weather comes, before sidewalks get covered with slippery layer of ice, it’s a nice idea to do things you will miss in the winter for the last time now. Say goodbye to last couple of warmer days and save memories of this year’s indian summer.

 

So what we recommend?

 

1. Take a walk through a park or a forest and watch last leaves fall.

 

Some people loves fall and other dont understand them. Almost hollywood effect of falling leaves could be the reason these people exist.

 

2. Do some stone skipping before the pond freezes.

 

Water likely changes it’s state. It changes from liquid to firm at 0° Celsius and throwing rocks on ice just isn’t right.

 

3. Take a last longboard/rollerblade cruise.

 

As we said above, sidewalks are slippery in the winter so wheellovers keep their equipment locked in the closet. Snowboarding on the slopes is paid fun, so why don’t make a few last curves for free?

 

4. Eating season meals from beetroot or pumpkin.

 

Is there a beter time to eat these vegetables than right now, when they’re fresh and tasty? Pumkin soup recipes are everywhere, just search the web.

 

5. Have a scoop of ice cream.

 


This is maybe too much already, but… How many of you can get ice cream in the winter without thinking of a massive sore throat? Run to your ice cream guy now!

 

Anybody, who can make all these five things during the upcoming week, can set a fire in his fireplace and wait for the first snow.

 

Secret tip: Of course, buy your ITIS wool shirt. It will keep you warm all winter long! /available in stock soon/

Napište komentář

Dostávej čerstvé novinky!

Neboj se! Neposíláme žádný spam.

 

Jen opravdu užitečné informace o merino vlně,

horké novinky z e-shopu a zajímavé slevy!

-> Vlož svůj e-mail